Закордонне відрядження та наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність: виклики сучасності»

Наукове стажування для освітян «Академічна доброчесність», проходило  5 – 17 листопада 2018 року у м. Варшава. Стажування організовано Університетом Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) спільно із польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC) та Фундацією ADD  з метою підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній й науковій сфері між Україною та Польщею.

Від кафедри ОЕФ стажування проходила канд.фарм.наук., ас. Міщенко В.І.

Згідно умов програми стажування ас. Міщенко В.І. було підготовлено есе на тему: «Плагіат у сучасному суспільстві». За результатами стажування учасники отримали відповідні сертифікати (120 годин).

Також, ас. Міщенко В.І.  спільно з ас. кафедри мед. хімії Рахімовою М.В. та ст. викл. кафедри ботаніки Машталер В.В., які також проходили стажування   підготували доповідь щодо відрядження для інших співробітників кафедри.