new-year new year

Екскурсія до «Аметрин ФК» ООО

3 грудня була проведена екскурсія для студентів : 4 курсу, 16, 9 груп до Аметрин ФК.

Викладачі: проф. Євтушенко О.М, ас. Лебедин А.М.

Тема екскурсії: Організація системи постачання аптек. Робота оптової фармацевтичної фірми.

Були розглянуті наступні питання: Нормативно-правове регулювання і вимоги до оптової торгівлі ЛЗ та ВМП; Обладнання оптової фірми (обладнання, холодильники, сейфи, кліматичне обладнання, засоби для вимірювання температури приміщення); Організаційна структура, функції відділів, порядок прийому товарів. Організація контролю якості ЛЗ та інших товарів, які надходять на оптову фірму; Організація постачання аптек; Ознайомлення з роботою відділу закупок та програмним забезпеченням;  Ознайомлення з організацією зберігання ЛЗ та ВМП.