Засідання «круглого столу» у Комітеті з питань охорони здоров’я Верховної Ради України

24 жовтня 2018р. відбулося засідання круглого столу Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради Українина на тему: Створення державної системи оцінки технологій охорони здоров’я (Health Technology Assessment –НТА), як необхідного інструменту реформування медичної галузі.

Завідувачем кафедри організації та економіки фармації – професором Немченко А.С. була представлена доповідь на тему: Актуальність оцінки технологій охорони здоров’я (НТА) у проектах з реімбурсменту (на прикладі фармакотерапії серцево-судинних захворювань).

У заході прийняли участь народні депутати, представники Кабінету Міністрів, міністерств охорони здоров’я, наукових медичних та фармацевтичних установ, інших зацікавлених відомств, а також широке коло фахівців, експертів та науковців.

За результатами засідання учасниками були обговорені актуальні питання розробки, адаптації, реалізації та розвитку в Україні основних положень у сфері запровадження оцінки технологій охорони здоров’я.