XXV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

19.04.2018р. було проведене засідання секції №17 – Соціально-економічні дослідження в фармації у рамках XXV Міжнародно науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

За результатом прослуханих доповодей призові місця були розподілені наступним чином:

1 місце – Павлій Ігор Владиславович, студент 4 курсу кафедри ОЕФ на тему: «Проблеми впровадження Державної програми «Доступні ліки в Україні»;

2 місце – Гурʹєв Руслан Сергійович, 2 курс кафедри УЕП на тему: «Макроекономічні аспекти дослідження грошово-кредитного ринку»;

3 місце – Гурко Ірина Андріївна, 4 курс кафедри СФ на тему: «Аналіз впливу гендерних стереотипів на професійну реалізацію працівників охорони здоров’я й фармації».

Переможці у номінаціях:

«Професорський вибір» – Луконіна Вікторія Владимірівна, на тему: «Формування системи моніторингу реалізації інвестиційних проектів»;

«Інноваційні дослідження» – Орел Дарʹя Геннадіївна, на тему: «Особливості формування принципів організації фармацевтичного виробництва»;

«Наукова виваженість» – Куриленко Юлія Евгенівна, на тему: «Обгрунтування організаційно-економічних підходів до фармацевтичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання»;

«Студентський вибір» – Кожелупенко Андрій Едуардович, на тему: «Компаративний аналіз сегменту глаукомних препаратів та міотичних засобів».