Вітаємо Тетерич Н.В. з врученням свідоцтва про підвищення кваліфікації викладача при проходженні навчання за програмою “Інформаційні та комунікативні технології дистанційного навчання: Е-тьютор”.

Програма «Е-тьютор» розроблена Університетом Анкари та Університетом прикладних наук (м Цюріх). Курс підвищення квалификації тривав 10 тижнів, протягом якого викладачі вивчали теорію електронного навчання, систему управління навчанням Moodle, займалися графічним дизайном, розробкою ефективних наочних засобів навчання та мультимедійного контенту. Після закінчення навчання слухачі курсів виконали випускну роботу за темою: «Створення електронного портфоліо дистанційного курсу».