Методичні рекомендації

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
(затверджені РПК «Фармація» МОЗ та АМН України й погоджені Українським центром наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи)

2016 рік

1. Немченко А. С. Обґрунтування соціально-економічних переліків лікарських засобів для лікування ентеритів вірусного походження (вірусних діарей) у дітей (методичні рекомендації)/ А. С. Немченко, М. В. Балинська. – Харків. – 2016. – 27 с.

2. Немченко А. С. Оцінка стану фармакотерапії вірусних (секреторних) діарей у дітей (методичні рекомендації) / А.С. Немченко, М. В. Балинська. – Харків. – 2016. – 19 с.

3. Немченко А. С. Сучасні організаційно-економічні підходи до підвищення ефективності надання фармацевтичної допомоги хворим на рак легенів (методичні рекомендації) / А. С. Немченко, Л. І. Фурса – Харків. – 2016. – 21 с.

2015 рік

1. Формування собівартості екстемпоральних лікарських засобів: розрахунок тарифів за індивідуальне виготовлення ліків в аптеці / А.С. Немченко, В.М. Назаркіна, К.О. Царьова // Метод. реком. – К., 2015. – 37 с.

2. Формування собівартості екстемпоральних лікарських засобів: розрахунок тарифів за серійне виготовлення ліків в аптеці / А.С. Немченко, В.М. Назаркіна, В.М. Чернуха // Метод. реком. – К., 2015. – 37 с.

3. Оцінка проблем державного управління фармацією та ефективності діяльності громадських фармацевтичних організацій: методичні рекомендації / В.М. Назаркіна, В.М. Хоменко, І.В. Сушарина. – К., 2015. – 20 с.

2014 рік

1. Панфілова Г. Л. Клініко-економічний аналіз стану лікарського забезпечення хворих на лейкози в Україні: метод. рек. / Г. Л. Панфілова, О. В. Цурікова. – К., 2014. – 24 с.

2. Панфілова Г.Л. Обґрунтування заходів з підвищення ефективності фармацевтичного забезпечення хворих на лейкози в Україні: метод. рек. / Г. Л. Панфілова , О. В. Цурікова. – К., 2014. – 23 с.

2013 рік

1. Немченко А.С. Оцінка проблем рецептурного відпуску лікарських засобів та визначення шляхів їх вирішення в Україні / А.С. Немченко, Л.В. Терещенко. Київ, 2013. – 20 с.

2. Немченко А.С. Обґрунтування показників амбулаторної та стаціонарної рецептури в Україні / А.С. Немченко, Л.В. Терещенко. Київ, 2013. – 22 с.

3. Немченко А.С. Методичні рекомендації щодо розробки страхових переліків лікарських засобів для лікування хворих на грип, ускладнений бактеріальною пневмонією: метод. рек. / А.С Немченко, Л.С. Сімонян. – Х.: НФАУ, 2013. – 27 с.

4. Немченко А.С. Клініко-економічний аналіз фармацевтичного забезпечення хворих на грип в умовах стаціонару: метод. рек. / А.С Немченко, Л.С. Сімонян. – Х.: НФАУ, 2013. – 23 с.

2012 рік

1. Немченко А. С. Аналіз ринку парафармацевтичних товарів в Україні: метод. рек. / А.С. Немченко, В.І. Мищенко. − К., 2012. − 20 с.

2. Немченко А. С. Удосконалення регулювання обігу парафармацевтичних товарів в Україні: метод. рек. / А.С. Немченко, В.І. Міщенко. − К., 2012. − 20 с.

2011 рік

1. Методичні рекомендації з проведення моніторингу цін на лікарські засоби, що закуповуються за державними цільовими програмами // А.С. Немченко, К.Л. Косяченко, О.В. Коваленко, І.В. Кубарева // метод. реком. – Харьков. – 2011. – 17 с.

2. Методологічні принципи оцінки технологій в охороні здоров’я і фармації за кордоном та в Україні / А.С. Немченко, К.Л. Косяченко, О.А. Немченко // метод. реком. – Харьков. – 2011. – 20 с.

3. Немченко А.С. Маркетинговий, нормативно-правовий, експертний, фармакоекономічний аналіз гепатопротекторних препаратів групи А05В / А.С. Немченко, И.О. Федяк, А.Р. Грицик – Львов: ДП МВС України «Львов – Информ – Ресурси», 2011. – 30 с.

4. Немченко А.С. Клініко-економічний аналіз етіотропної противірусної та патогенетично-симптоматичної фармакотерапії стаціонарних хворих на хронічні вірусні гепатити: метод. рек. / А.С. Немченко, І.О. Федяк. – Львов: ДП МВС України «Львів – Інформ – Ресурси», 2011. – 31 с.

5. Немченко А.С. Фармакоекономічні підходи до раціонального використання препаратів для етіотропної терапії хворих на хронічні вірусні гепатити: метод. рек. / А.С. Немченко, І.О. Федяк – Львов: ДП МВС України «Львів – Інформ – Ресурси», 2011. – 31 с.

6. Немченко А.С. Обґрунтування організаційної структури управління системою оцінок нових технологій в охороні здоров’я та фармації в Україні: метод. рек. / А.С. Немченко, К.Л. Косяченко. – Харків, 2011. – 20 с.

7. Немченко А.С. Сучасні фармакоекономічні підходи до фармацевтичного забезпечення хворих на опіоїдну наркозалежність : метод. реком. / А.С. Немченко, О.С. Яковлєва . – Харків : НФаУ, 2011. – 24 с.